Strony internetowe dla lekarzy

Internet stał się poważną siłą. Dziś pacjent poszukujący lekarza specjalisty z danej dziedziny, zaczyna od wpisania odpowiedniej frazy w wyszukiwarkę.* Dentysta Warszawa, Neurolog Kielce, Endokrynolog Poznań, tak zwykle poszukuje się specjalistów medycyny w Google. Tylko 20% procent pacjentów trafia do lekarzy z polecenia znajomych lub rodziny, 20% jest kierowanych przez innych lekarzy, pozostałe 60% pacjentów kieruje do lekarzy sieć internetowa.
W związku z tym posiadanie własnego serwisu www jest dziś konieczne, nie tylko ze względu na prestiż. Tworzymy strony internetowe dla lekarzy medycyny, pozostałych zawodów medycznych, stomatologów, fizjoterapeutów, farmaceutów. Są to zarówno proste wizytówki jak i rozbudowane portale szpitali, klinik, dużych poradni. Wygląd witryny zależy od specyfikacji zamawiającego, precyzuje On swoje wymagania, wskazaną użyteczność, oczywiście doradzamy jak powinien wyglądać serwis. Mamy spore, wieloletnie doświadczenie. Dodatkowo zajmujemy się dbaniem o reputację witryny w sieci, pozycjonowaniem związanym z popularnością, pozycją w wyszukiwarkach.
Należy wspomnieć, że medycyna to specyficzna dziedzina, placówkom służby zdrowia, lekarzom, nie wolno się reklamować, zakazuje tego prawo. Możliwe jest jednak upowszechnianie informacji o oferowanych usługach, godzinach przyjęć, zatrudnianych specjalistach. W naszym zespole pracują również lekarze, pozwala nam to zachować wysoką merytoryczną i etyczną wartość usług. Nie narażamy naszych partnerów na konsekwencje prawne lub ośmieszenie w środowisku medycznym. W internecie sporo jest ogłoszeń typu „dobry psychiatra Warszawa”, po zapoznaniu się z ofertą, okazuje się, że ten „dobry” to rezydent bez specjalizacji, z dwuletnim doświadczeniem klinicznym.
Jeżeli nie chcą Państwo wiązać się długą umową i stałymi kosztami, wystarczy zdecydować się na wynajem serwisów medycznych, posiadamy gotowe strony, lub przygotujemy je zgodnie z zamówieniem. Po kilku miesiącach z reguły nasi klienci decydują się na wykup domeny aby jej nie stracić. Zapraszamy do kontaktu.

*oczywiście dotyczy to dużych skupisk, miast, w miejscowościach małych pacjent nie ma żadnego wyboru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *