Wszystko o napojach z prądem

Encyklopedia alkoholizmu
Historia alkoholu jest tak stara jak historia świata, towarzyszył nam praktycznie zawsze. Wykorzystując jego euforyzujące działanie, poprawiamy sobie humor, bawimy się w towarzystwie. Jednak ma on drugie dno, nadużywany prowadzi do uzależnienia, szkód zdrowotnych i społecznych. Temat ciekawy, więc stworzyliśmy encyklopedie alkoholizmu. Tytuł straszy, jednak w serwisie znajdują się również wiadomości związane z szeroko pojętymi napojami alkoholowymi.

Tu dowiesz się co to jest wódka, piwo, wino, ale także denaturat. Jaka jest ich historia, jak się kształtowała. Nie ukrywamy, że większość haseł ma związek z chorobą alkoholową, DDA, współuzależnieniem. Portal powstał aby krzewić rzetelna wiedzę o która dziś trudno. Jak wpiszemy w szukajkę G hasło „alkoholizm” zobaczymy kilkadziesiąt stron reklamujących ośrodki leczenia uzależnień. Większość z nich to prywatne domy, prowadzane przez naciągaczy. Już po treści można się zorientować, że nie mają pojęcia o chorobie. Warto więc propagować wiedzę popartą medycznymi badaniami. Chcemy też publikować wizytówki placówek o uznanym dorobku. Zatrudniających specjalistów w dziedzinie terapii uzależnień, psychiatrów, psychologów, rehabilitantów.

Jednym słowem dualizm, po pierwsze przegląd napoi alkoholowych, znanych marek, z drugiej alkoholizm. Mamy też nadzieję, że społeczny charakter serwisu, umożliwiający publikowanie treści przez użytkowników, da nam możliwość umieszczania tu ciekawostek, przypadków kazuistycznych. Zapraszamy, do używania, zgłaszania uwag, własnych tekstów, jak i pomocy przy zredagowanych już artykułach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *